Image Alt

Konkurs

Slide autobiography Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
o Kryształowe Pióro
Zapraszamy dzieci w wieku 6-14 lat z całego świata do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym "Harper i zagubiona wiedza". Zasady są proste!

Wystarczy przeczytać książkę "Harper i zagubiona wiedza" lub wysłuchać fragmentów audiobooka. Wybrać ulubioną część i wykonać na jej podstawie pracę plastyczną dowolną techniką. Następnie zrobić dobrej jakości zdjęcie swojego dzieła i zgłosić do konkursu używając formularza znajdującego się na tej stronie najpóźniej do dnia 31 maja 2022 r.
j

Zapraszamy dzieci w wieku 6-14 lat z całego świata do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Literacko-Plastycznym “Harper i zagubiona wiedza”. Zasady są proste! Wystarczy przeczytać książkę “Harper i zagubiona wiedza” lub wysłuchać fragmentów audiobooka. Wybrać ulubioną część i wykonać na jej podstawie pracę plastyczną dowolną techniką. Następnie zrobić dobrej jakości zdjęcie swojego dzieła i zgłosić do konkursu używając formularza znajdującego się na tej stronie najpóźniej do dnia 31 maja 2022 r.

1
2
3
4
+ + + +

A

Wybierz fragment książki

Przeczytaj książkę „Harper i zagubiona wiedza`` lub wysłuchaj fragmentów dostępnych na tej stronie.

+ + + +

B

Wykonaj pracę plastyczną

Złap kartkę w formacie A4 lub A3, farby lub kredki i wykonaj dowolną techniką pracę plastyczną opartą na książce ``Harper i zagubiona wiedza``.

+ + + +

C

Wyślij zgłoszenie

Zrób zdjęcie swojej pracy i wyślij zgłoszenie używając fomularza znajdującego się na dole strony.

+ + + +

D

Wygraj nagrody

Wygraj nagrody rzeczowe, książki z autografem, a co najważniejsze prace 15 finalistów zostaną opublikowane w ilustrowanym wydaniu książki.

Weź udział w konkursie

Przeczytaj książkę ``Harper i zagubiona wiedza`` lub wysłuchaj poniższych fragmentów

Wybierz ulubioną historię, wykonaj pracę plastyczną dowolną techniką i zgłoś ją do konkursu, by wygrać atrakcyjne nagrody!

Harper i zagubiona wiedza

Kapituła Międzynarodowego Konkursu

+ + + + +
Stany Zjednoczone

Justyna Kisielewicz

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Malarstwana Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w 2011 w pracowni Leona Tarasewicza. Jej prace prezentowane były na licznych wystawach w Polsce oraz za granicą, np. w Santa Monica, San Francisco, Miami, Sydney, Berlin. O jej wyróżniającym się stylu pisano w wielu gazetach i magazynach, m.in. w Elle, Fashion Weekly, Glamour, Wprost, Harper’s Bazaar, Paint Pulse Magazine, Juxtapoz oraz Hi-Fructose.

+ + + + +
Wielka Brytania

Barbara Hamilton

Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Accademia di Belle Arti w Wenecji i Rzymie. Światowej sławy portecistka, która uwieczniła wiele znanych osobistości, w tym brytyjską rodzinę królewską. Pozowali jej między innymi Jan Paweł II, Królowa Matka, Książę Kentu, Księżna Anna, Książe Braganzy, Księżna Tatiana Metternich, Margaux Hemingway, Alberto Moravia, Giorgio de Chirico czy Buzz Aldrin.

+ + + + +
Polska

Beata Drzazga

Założycielka i właścicielka największej firmy medycznej w Polsce BetaMed S.A. świadczącej usługi lekarskie, pielęgniarskie i rehabilitacyjne w domu pacjenta.Zatrudnia ponad 3000 osób. Posiada 84 oddziały opieki długoterminowej w 11 województwach w Polsce. Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej w Nevadzie. Laureatka ponad 70 prestiżowych nagród i wyróżnień.

+ + + + +
Wielka Brytania

Matylda Konecka

Ilustratorka wychowana w Szklarskiej Porębie, w rodzinie cenionych na rynku sztuki artystów plastyków (Beata Kornicka- Konecka i Janusz Konecki). Ukończyła Architekturę Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od wielu lat współpracuje z wydawnictwem sztuki ``Edinburgh Arts`` w Edynburgu a jej ilustracje bardzo szybko stały się bestsellerami na terenie całej Szkocji. Była nagradzana w wielu konkursach oraz prezentowała swoje prace na kilkunastu wystawach w Polsce i Europie.

+ + + + +
Polska

Ryszard Matecki

Artysta wieloformatowy – autor opowiadań dla dzieci, ilustrator, ale także biżuterii. Obecnie dyrektor Muzeum Regionalnego w Cedyni, gdzie realizuje swą pasję odkrywcy i opowiadacza. Znawca regionu, miłośnik historii i przyrody.

+ + + + +
Stany Zjenoczone

Piotr Blaim

Designer, architekt, inżynier. Niepoprawny marzyciel i wizjoner. Uważa, że zawód projektanta i architekta jest międzynarodowy i pozwala kreować świat oraz pozytywne wibracje. Uwielbia podróżować i poznawać nowe miejsca oraz kultury. Różnorodność świata i doznań z wypraw jest paliwem dla jego twórczości. Znajomość pięciu języków obcych pomaga mu w nawiązywaniu międzynarodowych kontaktów i przyjaźni.

konkurs

Weź udział w konkursie

Wyślij pracę plastyczną i wygraj atrakcyjne nagrody!

  Załącz pracę (max 5 MB)

  f
  1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com
  [contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
  Free shipping
  for orders over 50%